הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
דף הבית > בלוג > בידוד גגות

בידוד גגות

לאורך השנים חלה תמיד שחיקה בגג, נוצרים סדקים ומדי חורף אנו מקווים שלא השנה תתחיל הנזילה שממנה אנו חוששים כל כך. נזילה בגג אינה מסתכמת רק שם, אלא זוהי נזילה שיכולה גם לחלחל אל תוך הקירות, לנפח אותם ולגרום לנזק מאוד גדול. לכן הנושא של בידוד גגות הוא מאוד חשוב, ביקר בישראל. מכיוון שאנו מדינה שטופת שמש, ולא תמיד אנו חושבים על החורף, אנו צריכים להבין שחום השמש יכול להכות בגגות שלנו כל הזמן ולסדוק את החומר, ולכן בידוד גגות הוא נושא קריטי.

בידוד גגות בידוד גגות בידוד גגות


בין אם מדובר על בידוד גגות רגילים ישרים ובין אם מדובר על בידוד גג רעפים, עדיין חשוב מאוד לבודד את הגג. בידוד גגות רעפים היה מקובל פעם כאשר היו שופכים זפת חמה על הגג ועל ידי כך מונעים את חלחול המים לגג במשך שנים, אך מאז החומרים השתכללו והשיטות הפכו ליעילות יותר.

מה שכן, בנוסף על כך, גם יותר ויותר בתים החלו להבנות עם גג רעפים, ולכן תהליך של בידוד גג רעפים הוא די שונה מטבעו מאשר בידוד של גג רגיל. הכוונה שעומדת מאחורי בידוד גג רעפים היא לתת עוד חיזוק לגג עצמו. הרי גג רעפים עשוי מרעפים, והסידור שלהם על הגג אמור לתת את היציבות והאטימות הרצויה לגג הבית בפרט ולשאר הקירות שיכולים להיות חשופים לכך בעקבות תהליך הרטיבות בכלל.

בידוד גגות בידוד גגות בידוד גגות

בכל מקרה, תמיד חשוב לבודד את הגג ולמנוע מכל סוג של רטיבות להגיע למקומות ששם ניתן לעשות רק נזק, ולכן בידוד גג רעפים הוא עניין כדאי. חברת "הבידוד האמיתי" היא בעלת ניסיון של יותר מעשרים שנה, ומשתמשת בהתזת פוליאוריטן וחומרים מתקדמים נוספים, על מנת לבודד ביעילות ובמהירות של משטח.