הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
דף הבית > בלוג > בידוד קירות

בידוד קירות

כללי על בידוד קירות

כאשר אנו מסתכלים על חילופי העונות בישראל אנו יכולים לראות שיש במקומות רבים מעבר מרמת חום מאוד גבוהה לרמת חום משמעותית לא פחות. גם אם מדובר על קיץ וגם אם מדובר על חורף, לא אחת אנו חושבים על בידוד קירות כחלק מן הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הטמפרטורות המשתנות. בידוד קירות זהו מהלך מאוד חכם, במחשבה על ההתמודדות הזו. הרי בקיץ אנו תמיד סובלים מהחום, ולא אחת אנו מתלבטים האם להדליק את המזגן שצורך כל כך הרבה חשמל וכמה זמן המזגן יכול לדלוק, או לשבת מול מאוורר שלא תמיד עושה את העבודה, ובחורף חלקנו סובלים מהקור ששורר גם ביום וגם בלילה, ושוב, בזבוז החשמל באמצעות מכשירי החשמל השונים, מפזרי החום, התנורים, המזגן שוב, וגם צריך תמיד להתכסות באין ספור שכבות.
בידוד קירות בידוד קירות בידוד קירות

יתרונות של בידוד קירות

אחד הפתרונות הטובים לכך הוא בידוד קירות. באמצעות בידוד קירות אנו יכולים להקל על עצמנו בתחושות הלא נעימות שמלוות את תנודות מזג האוויר השונות בישראל. באמצעות בידוד קירות איכותי ומקצועי אנו יכולים לשמור על החום בתוך הבית, אם מדובר בחורף, ולנוע מן הקור מהחוץ להיכנס, וניתן גם לשמור על הקור היחסי שיש בבית, אם מדובר בקיץ, ולמנוע גם המחום הנוראי ששורר בחוץ להיכנס ולייבש אותנו. הטכנולוגיה כיום מצליחה למצוא פתרונות מאוד יצירתיים בתחום של בידוד קירות, ואם עד עכשיו דובר רק על בידוד גגות להתמודדות עם מזג האוויר, אז הנה עוד פיתרונות מאוד טובים ומאוד איכותיים, לצורך של בידוד קירות - כמו כן נשמח להמליץ על חברת דלתות אורן כמתמחה בתחום דלתות פנים מבודדות לבית.


בידוד קירות בידוד קירות בידוד קירות

בידוד קירות בחברת הבידוד האמיתי

חברת "בידוד אמיתי" עוסקת בתחום הבידוד מעל עשרים שנה, ובאמצעות בשימוש בחומר הנקרא פוליאוריטן היא מציעה את תנאי האיטום הטובים ביותר לקירות. האיטום בעזרת התזת פוליאוריטן מגן גם מפני קור וגם מפני חום ותכונות החום, העמידות שלו והאיטום שלו, בהחלט נותנים לו את הכבוד הראוי כחומר של בידוד קירות.