הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
דף הבית > בלוג > סיבות לנזילות מים

סיבות לנזילות מים

נזילות מים – צרה צרורה

נזילה מצנרת הבית היא בעיה ידועה ונפוצה למדי בישראל. הסיבות להיווצרותן של נזילות מים במבנים הן רבות ומגוונות ממש כמספר אנשי המקצוע העובדים בתחום. אופיו התחרותי של הישראלי הממוצע ורצונו להרגיש כי "לא יצא פראייר" או כי "סגר קומבינה" מעולה, מביאה לא אחת לשימוש בבעלי מקצוע לא איכותיים המשתמשים בחומרי גלם זולים ולא עמידים.

כאשר מדובר בחומרי גלם לשימוש חיצוני ייתכן והבעיה לא היתה כה חמורה, אולם כאשר מדובר במערכות תשתית המוסלקות לתוך קירות המבנה או לרצפה ולתקרה כגון מערכת החשמל והמים הבעיה הופכת לצרה של ממש.
כאשר מדובר במערכת החשמל הבעיה היא יחסית פשוטה, שכן החשמל אינו "בורח" מן החוטים ואינו מתפשט בקיר, אולם כאשר מדובר בצנרת המבנה, אתם יכולים למצוא את עצמכם בבעיה רצינית. החברה מתמחה באיתור ובתיקון כל ליקויי הנזילות הנסתרות וכל זאת תוך שימוש בציוד מתקדם ולא פולשני.

כל נזילה והסיבה שלה

ישנן סיבות אפשריות רבות לנזילות מים בצנרת המבנה. איתור נזילות מים נגרמות כתוצאה מזליגה של מים ממקור חיצוני אל פני המבנה וחלחול של המים אל תוך הקירות, כך למשל כאשר יש גג רעפים אשר חלק מן הרעפים בו שבורים, עלולים מי גשם לחדור אל החלל הפנימי ולחלחל אל תקרת הבית. מרזבים שנסתמו עלולים לגרום להצפה בגגות חשופים ולגרום גם אז לרטיבות בתקרה.

נזילות בקירות עלולות להיגרם כתוצאה מלחץ לא תקין של מערכת המים, שימוש בצנרת לא איכותית וללא תו תקן ועוד. צנרת לא תקינה חשופה לבלאי מהיר ומהר מאד עלולה להיקרע או להיסדק. אפילו סדק קטן מאד או חור זעיר מאד יתרחבו מהר מאד בעקבות הלחץ המערכת והמים יחלחלו אל קירות המבנה, מה שיוביל לקיר רטוב וקר, התפתחות עובש על הקירות ועוד כל מיני צרות שאתם ממש לא מעוניינים לחוות.

כל נזילה והפתרון שלה

מגוון רחב ביותר בישראל של פתרונות מתקדמים לאיתור מהיר ולפתרון של נזילות בכל חלקי המבנה. החברה משתמשת בציוד תרמי מתקדם אשר איננו מצריך עבודות פולשניות כמו שבירת קירות או פירוק רצפה במקומות מיותרים.

החברה מאתרת את הנזילה ומבצעת תיקון ואיטום מקצועיים, בחומרים האיכותיים ביותר תוך הקפדה על סטנדרטי העבודה המקצועיים והאיכותיים ביותר בשוק והבית שלכם יישאר יבש וחמים למשך שנים ארוכות וטובות.